| Andreea_Alina_1995 a întrebat:

Cum pot sa fac sa ascult muzica pe casca bluetooth? Cand ma suna cineva merge dar nu stiu cum sa fac sa ascult si muzica. Funda cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Porneşte player-ul de muzică la fel ca şi pe hands free.La mine funcţionează fără probleme(am Nokia 7210 supernova) dar sănu te aştepţi la fidelitate şi calitate a muzicii.Se va auzi foarte în înalte cu toate setările din egalizatorul player-ului de muzică al telefonului.Succes

| MyraGabrielle a răspuns:

Casca bluetooth este doar pentru convorbiri telefonice...(cand conduci) de exemplu

| Criss_Iordache_1996 a răspuns:

E o aplicatie pe Google Play numita "BTmono". Merge destul de bine la mine dar in mono, nu stereo, deocamdata sad

| bwb a răspuns (pentru Criss_Iordache_1996):

Da, ai dreptate, merge si la mine, multumesc!

| Catrina_Florinel_1978 a răspuns:

Cum sa ascult muzica pe casca