| anca_8880 a întrebat:

Cum pot sa imi pun parola la mesaje la telefonul Nokia c3?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate, numai pe la Motorola (poate mai sunt si altele) se poate face asta.

poti pune parola doar la deblocare taste din "setari >securitate > nivel de securanta > telefon"

| anca_8880 explică (pentru anonim_4396):

Si daca imi pun parola asa cum ai scris in ultima fraza...se pune tot telefonul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anca_8880):

Da. de fiecare data cand trebuie sa deblochezi tastele trebuie sa bagi parola. pune parola usora ca daca o uiti trebuie sa mergi cu telefonul la resoftare, lucru care costa intre 20 si 50 de lei.

| anca_8880 explică (pentru anonim_4396):

Inteleg...mersi mult:*

| anca_8880 explică (pentru anonim_4396):

Si daca dupa un timp vreau sa dezactivez parola? tot asa fac setari-securitate-nivel de siguranta- si.....la nul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anca_8880):

Npc. inca ceva. daca bagi parola gresita de 10 ori telefonul se blocheaza o jumatate de ora. dupa o jumatate de ora poti incerca parola din nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru anca_8880):

Exact. dar pentru a putea alege nul trebuie sa introci parola.

| anca_8880 explică (pentru anonim_4396):

Inteleg mersi fainwinking

| anca_8880 explică (pentru anonim_4396):

Adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anca_8880):

Nu te lasa sa alegi 'nul' daca nu stii parola

| anca_8880 explică (pentru anonim_4396):

Aaaaatongue ok mersi mult inca o data

| AnnaTraficantaDeAcadele a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat si eu sa imi pun, tot la c3, dar imi cere un cod. nu e nici 0000, nici 1234. Habar nu am ce cod ar trebui introdus..Ai vreo idee?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnnaTraficantaDeAcadele):

12345 sau 123456

| AnaMariaPisica a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie de ce imi da error?

15 răspunsuri:
| hellaw a răspuns:

Pfuuustraight face si eu chiar vroiam sa aflu cum se poate punestraight face

| AnaMariaPisica a răspuns:

Eu cand incer imi da error. imi puteti spune de ce?