| deeadede99 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg niste prieteni de pe facebook? funda happy

Răspuns Câştigător
| FlorenceVi a răspuns:

Simplu. Intri pe profilul persoanei, iar in dreapta pozei de profil este o casuta in care scrie "Prieteni". Dai click pe ea si ultima optiune este "Sterge din lista de prieteni". Selectezi si gata. Nu veti mai fi prieteni pe FB. Funda?

1 răspuns:
| andreeamihele a răspuns:

Buna. Pe profilul persoanei respective, in dreapta scrie "prieteni, dai un clic pe ea si ai mai multe obtiuni. Aleci optiunea "sterge din lista de prieteni". Simplu.