| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

Cum pot sa maresc numarul de caractere din status la mess 9?

9 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Nu mai merge sa il maresti. Inainte pe versiunile vechi mergea, dar acum de la 9 final incoace nu...

| claw_4117 a răspuns:

Nu poti.

| DeMentaa a răspuns:

Cauta pe net marire caracter yahoo o sa vezi ca iti da instructiuni

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ explică:

Am zis ca vreau sa maresc numarul literelor la status nu sa scriu mai mare laughing

| Anto97 a răspuns:

Pentru ღ InNa ღ : ne cred ca il poti mari thinking
pentru smileysmiley: atunci cand vrei sa iti pui un status la mess ai un numar maxim de caractere(litere, cifre, semne de punctuatie etc) pe care nu il poti depasi, nu te lasa, iar ღ InNa ღ intreba cum poate sa isi mareasca limita de caractere pe care le poate avea intr-un statuswinking

| smileysmiley a răspuns:

Cum adica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu: vezi ca pe tastatura este un buton pe care scrie caps lock. apasa pe el. si cand incerci pe mess sau la google. oriunde sa scrii ceva iti scrie cu litere mari

pup!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica? sa maresti lieterele?:s pai daca e asa atunci vezi ca cand vb cu cineva scrie acolo un t apasa click pe el iar apoi langa chestia aia cum poti sa scrii sunt niste numere si trebuie sa selectezi tu

dar nu cred ca e vorba despre asta

cum adica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu!