| Raisa a întrebat:

Este vreun program cu care maresc spatiul de caractere de la status? Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

@Barbye cred ca ce ai avut tu a fost un program care sa treaca de la 40 la 250 de carctere.am cautat si nu exista marirea numarului de caractere.

I'm sorry.

pace!

7 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Uite cate raspunsuri si inca nu ai dat fundita... dar stai, de ce trebuie sa dai fundita neaparat? Asta nu am sa inteleg niciodata, crezi ca daca scrii la sfarsitul intrebarii "Dau Fundita" accentuand fundita cu F mare o sa raspunda mai multe persoane? ei bine uite ca nuuuu. Ca sa raspund intrebarii tale, habar nu am

| Raisa explică:

DAR nu stiu cum sa cautsad

| BarBye a răspuns:

Da este. L-am avut si eu, dar din pacate nu-l mai am. Oricum cauta-l pe google sigur gasesti.astept raspuns de la tine sa imi zici daca l-ai gasit.Il v-oi cauta si eu si daca il gasesc iti scriu.

| ioana0714 a răspuns:

Si mie imi trebuie un astfel de programm...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru yahoo messenger 10 nu exista asa ceva momentan am cautat peste tot si pct angry

| crisw a răspuns:

Nu mai exista un astfel de programwinking