| Prietenoasa a întrebat:

Cum pot sa pun un link aici pe TPU? Vorbesc serios nu pot am cautat si la alte intrebari dar nu a iesit. Nu vreau raspunsuri de genul dai copy paste dau normal da nu merge pur si simplu cu pot sa fac si ziceti clar ca in alte intrebari nu se intelegea deloc. Asa ma enervez vreau sa pun o intrebare cu link si nu pot. Dau funda si vot raspunsului care m-a ajutat cand o sa reusesc.

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Trebuie sa copiezi tot linkul(incepand cu http://)

| Prietenoasa explică (pentru CinevaNou):

Multumesc m-ai ajutat si mi-a iesit.

3 răspunsuri:
| Marus91 a răspuns:

Ctr c+ ctr v

| Chele_Iulian_1995 a răspuns:

Da ca ii un site de piratare sau de filme gen vplay, sigur nu o sa te lase, iar in termenii si conditiile site-ului sunt interzise publicarea de linkuri.