| 3ly3 a întrebat:

Cum pot sa rasfoiesc o carte online?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti decat metaforic sa rasfoiesti careta online. poti sa cauti cartea pe Http://www.scribd.com/

| 3ly3 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru 3ly3):

Cu placere

6 răspunsuri:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Salut. O carte NU se RASFOIESTE ONLINE, ci o derulezi de la scrollbar, sau cu page up si page down - sigur stiai deja asta.

Aseara pe cand cautam informatii pentru prietena mea, am gasit un website
http://www.slideshare.net/......h4-3355887 care are IN PARTEA DREAPTA sus (sub RELATED), N LINK-uri (cu CARTI de ZECI de PAGINI) pe diverse teme care de care mai interesante. (Mi-a atras atentia, printre altele http://www.slideshare.net/......eph-murphy E BETON ARMAT.

Alta carte interesanta mai este (tot la website-ul mentionat mai sus) Concurs de inteligenta la fizica pentru clasele 8 si 9.

GASESTI acolo MUUULTE carti digitale, pe diverse tematici.

Lecturare placuta.

| AlexMihai444 a răspuns:

Nu stiu