| 0neMarionette a întrebat:

Cum pot sa sterg albumul cu poze de coperta de pe facebook? Sau, il pot ascunde? (sa-l vad doar eu)

4 răspunsuri:
| Jerrry a răspuns:

Nu poti sa il stergisad si eu am vrutsad

| UnCorpSanatos a răspuns:

Albumul cu pozele de pe coperta nu are optiunea asta eventual doar daca muti pozele in alte albume sau le stergi,
intra spre exemplu pe oricare alt album si in dreapta sus vei avea butonul edit, dupa aceea vei putea sa dai tag-uri la persoane din poze si multe altele si tot in dreapta sus vei avea bifata o optiune "Friends" de exemplu pe care o poti modifica cu "Only me" dar la Profile pictures nu apare aceasta optiune de edit, probabil ar putea fi si o alta varianta da nu o stiu

| 0neMarionette explică (pentru UnCorpSanatos):

Nu vreau sa mut pozele, vreau sa sterg albumul cu poze de coperta

| 0neMarionette explică:

Foarte amuzant! straight face