| raulXXX a întrebat:

Cum pot sa sterg toate mesajele de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Intri la mesaje si o sa vezi acolo sectiunea "actiuni", dai un click pe aceea categorie si o sa ai optiunea "sterge toate mesajele". Succes

2 răspunsuri:
| sarpeparsiv a răspuns:

Toate mesajele cu toti cu care ai vb nu le poti sterge decat pe rand. Ai grija la X ala care scrie arhivare acolo le pune bine "le arhiveaza", le gasesti in mesaje arhivate, ca sa stergi toate conversatile trebuie sa intri la fiecare in parte si sa dai sus optinea stergere. Daca ai vb cu 100 de insi de 100 ori intri si stergi...

| ƘƖƉʋ a răspuns:

Bună.
Păi dăi la mesaje și în partea dreapta a fiecărui mesaj scrie data, anul, un punctuleț (marchează ca citit) și un X (arhivează). Dăi click pe X.