| DarkShina5566 a întrebat:

Cum pot scapa de reclamele acelea de pe YouTube? Si nu numai de acolo.

Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Din pacate, asta este o modalitate a lor de a-si promova, produsele, articole etc. Nu suntem in masura sa facem ceva, cu toate ca pe toti ne cam enerveaza, nu? tongue Asta nu era inainte, insa acum nu poti asculta o melodie cum trebuie, ca apar tot felul de anunturi. Dar nu, nu putem scapa de ele x_X

7 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Da, pe mine tot ma enerveza reclamele alea tot timpul

| lalaballet a răspuns:

Nu poti! si pe mine ma erveaza

| focosulfocosul a răspuns:

Scuze ca te intreb pe tine dar deja de 15 minute incerc sa pun o intrebare aici pe TPU si nu pot si imi apare intrebarea daca dau clik la intrebarile mele numai ca nu apare in oracolul TPU si nicaieri, iar la statusu intrebarii imi apare "in asteptare..." cum fac sa apara intrebarea ajuta-ma te rog

| DarkShina5566 explică (pentru focosulfocosul):

Nu stiu. Inchide pagina si asteapta 30 de minute, poate revine la normal.

| focosulfocosul a răspuns (pentru DarkShina5566):

K, mersi happy

| Kinder19 a răspuns:

Nu poti scapa de reclame si eu am incercat si am aflat ca nu poti scapa de ele

| Gerrard196 a răspuns:

Nu poti. Ele sunt setate de ei sa apara aleatoriu, pe site. Nu ai o optiune de genul ON/OFF