| danielrazvan a întrebat:

Cum pot scoate de pe net melodii polifonice la un nokia 6020? am cablu de date. dar nu stiu care-i procedura, si de unde! daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi. va multumesc!

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Bagi cablu de date in pc si in tel si instalezi softul nokia pc suite.

| radu75 a răspuns:

Alea nu se numesc melodii polifonice, sunt mid uri, asa se numesc. Deci, bagi cablul in unitate cum a mai zis cineva mai sus si un capat in telefon, instalezi pc suite de pe cd care l-ai avut in cutie cand ai cumparat tel. Daca nu mai ai cd cauta cu google: download pc suite for nokia, descarci si-l instalezi. Apoi pe www.sharemobile.ro, te duci la cautare si scrii mid. Le descarci intr-un folder. Dupa ce ai luat melodiile. My computer> cauti tel tau, de obicei apare H sau G nu mai stiu, dai clik dreapta>explore>iei melodile din folderul unde le-ai descarcat si le aduci aici, cu copy sau decupare cum vrei tu. Succes! Sa ne zici daca a mers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar am si eu o intrebare.cum pot sa descarc melodi de pe net fara cablu de date? va rog sa ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar am si eu o intrebare.cum pot sa descarc melodi de pe net fara cablu de date?va rog sa ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai numarul de tel si iti tr pentru 0, 44 euro.simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi cablul in gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu am cautat si nu am reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau mai este o varianta sa ne schimbam tel.rolling on the floortonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbati telefonul=)