| Kevin975 a întrebat:

Cum pot se decodez Samsung Galaxy S I9000 codat pe Orange Romania ?

4 răspunsuri:
| WORTEX a răspuns:

Daca te ajuta poti incerca sa-l duci la dealeri autorizati. Uita-te prin oras si ai sa gasesti magazine pentru asa ceva, cu tot felul de accesorii si piese de schimb pentru. telefoane. Nu te costa mult. BAFTA!

| Kevin975 explică:

Stiu ca service-urile autorizate decodeaza, dar eu am intrebat cum il decodez acasa, nu la service. De curand i-am updatat versiunea de Android de la 2.3.4 la 2.3.6 si vreau sa-l decodez.