| Cezar_Ciobanu_1967 a întrebat:

Cum pot sterge persoane din messenger? va rog frumos sa-mi spuneti pasii pe care trebuie sa-i urmez!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte simplu, dai click dreapta pe contact, iti va aparea o casuta, dai pe yes iar daca doresti sa fie sters tot de pe yahoo, bifezi si Delete from the Address Book too happy atat

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos LUCI! esti de foarte mare ajutor! o zi minunata sa ai! toate cele bune!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cezar_Ciobanu_1967):

Luci de fapt eu sunt, dar a gresit numele, scuza-l. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe id-ul de messenger pe care vrei sa-l stegi si apoi delete. Chestia e ca se sterge din lista dar acel tip daca vrea sa iti scrie si sa te deranjeze o poate face.ca sa eviti asta ii dai ignor.Cum? Dupa ce l-ai sters din lista te duci tocmai jos la Adress Book si dai dublu clcik pe Adres Book.Vei gasi contatul acolo si dai dublu click pe el.iti va aparea casuta de ...chat. vei avea in dreapta optiunea Ignore User.Dai pe ignore user si in veci ala nu iti va mai putea scrie dar nici tu pana nu-l scoti din lista de ignore.

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos, RAMON! esti un mare prieten! de folos mi ai fost! o zi minunata sa ai! toate cele bune RAMON!