| Psihoyounger a întrebat:

Cum pot şterge un videoclip de pe YouTube, încărcat de mine?

Răspuns Câştigător
| Rebeca2911 a răspuns:

Dai click in dreptul username-ului pe care il detii pe youtube, din dreapta sus si apoi se deschide un menu si click pe My Videos si apoi in dreptul fiecarui video (daca ai upload-at vreun vide) este in dreapta jos un buton "Delete". Click pe delete.
Pa, pahappy

2 răspunsuri:
| alexandratudor15 a răspuns:

Dai click pe username, cel din dreapta sus...si dai pe my videos, selectedi video-ul din casuta cea mica din stanga video-ului si dai delete

| asjdhsakdhasjkdakjdhakjhdjkash a răspuns:

Am si eu o intrebare la mine scrie doar canalul meu manager video abonamente si din astea ce fac?