| JustABelieber a întrebat:

Cum sterg un videoclip incarcat de mine pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee
Selectezi clipul respectiv (bifezi casuta din stanga lui), apesi pe butonul "Actions" si acolo vei avea optiunea "Delete".

3 răspunsuri:
| fefenaș a răspuns:

Pentru a sterge un filmulet personal apasa pe Nickname-ul tau (dreapta sus), apoi pe "My Videos" bifeaza casuta din stanga filmuletului si apasa butonul "DELETE"

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Videoclipuri-->selectezi videoclipul-->actiuni-->stergeti

| mariajohanna a răspuns:

Langa username este o sageata, apesi pe sageata in jos si apar mai multe optiuni printre care si Videos. apesi acolo si iti vor aparea videoclipurile tale, apoi bifezi in dreptul celui pe care doresti sa il stergi si deasupra videoclipurilor scrie Add to si Actions. Dai pe Actions si prima optiune e Delete big grinwinking