| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite un e-mail de mai multe ori pe yahoo?

3 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Cum poti trimite un email de mai multe ori? sau la mai multe persoane? pai un email se poate trimite de cate ori vrei... sau mergi in sent si gasesti emalurile trimise si dai foward, sau cand concepi un email il salvezi in draft... acolo il vei gasi de cate ori vrei, daca vrei sa trimiti la mai multe persoane... simplu in dreptul unde scrie to: introduci adresele de email cu o virgula si un spatiu intre ele... sper ca am fost de folos...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspuns dar daca dau foward, nu mai apare e-mailul asa cum l-am scris prima data ci mult mai strans cu niste linii albastre in partea stanga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot trimite un e-mail in yahoo?