| Alison95 a întrebat:

cum se mai trimite un mail? prea a avansat yahoo si nu mai stiu.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acolo e simplu.
Pasul 1: te conectezi la yahoo (adresa + parola- dacă ai uitat-o... wave (bye-bye!)
Pasul 2: Compose (sus, în partea stângă) -> Email (aici se deschide pagina)
Pasul 3: scrii scrisoarea (aici e mai "greu" că ai de...lucru, adică de compus big grin)
Pasul 4: completezi adresa "destinatarului", undeva deasupra paginii...la "TO"), îi dai un titlu la SUBJECT (dacă vrei)
Pasul 5: Send (poziționat pe bara de deasupra, de culoare...mov, dacă nu mă înșel)
Pasul 6: Aștepți răspuns (care s-ar putea să nu sosească big grin)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe yahoo mail si dai la compunere mail