| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite un mesaj pe TPU.ro? Cineva mi-a cumparat un produs pe site dar inca nu raspunde pe messenger. Ma intereseaza sa-l contactez direct prin okazii.ro, exista vreo cale sa fac asta? Acord raspuns castigator.

1 răspuns:
| TheSundărSitaara a răspuns:

Pentru a trimite mesaje pe TPU altui utilizator, trebuie să dai click pe nick-ul acestuia, şi da-i pe caseta portocalie de sub fotografia profilului lui, adică pe: Trimite un mesaj.

În următoarele casete, scrii subiectul mesajului, conţinutul lui şi apoi introduci codul, după care apeşi pe Trimite.