| SweetMustache a întrebat:

Cine a mai cumparat de pe Okazii.ro? Adica este bun site-ul? FUNDA pentru cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Cum a spus si annemarieG, trebuie mai intai sa studiezi persoana care vinde, sa vezi ce calificative a primit, comentariile altor clienti despre el/produsele lui. Prietenul meu a cumparat de cateva ori iar comanda a venit la timp. O singura data a intarziat cand a fost cu vremea aia urata asta-iarna, dar scuzele vanzatorului au venit la timp. Daca vrei sa cumperi ceva de pe Okazii, nu iti recomand sa iti cumperi haine, incaltaminte, telefoane, lucruri pe care sa dai multi bani si pot fi contrafacute, sau marimile/materialele sa nu corespunda descrierii. Pa pa!

1 răspuns:
| annemarieG a răspuns:

Site-ul este bun dar tu trebuie sa fii atent/a la persoana de la care cumperi..Adica cate calificative pozitive si cate negative are.Deasemenea poti citi comentariile altor clienti despre produsele pe care le-a vandut.