| roly97 a întrebat:

Cum pot utilia conexiunea la internet pe Linux KNOPPIX? am un modem si vreau sa ii fac conexiunea ca sa pot utiliza internetul pe sistemul de operare Linux KNOPPIX. Cel mai bun raspuns - FUNDA!

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Dacă ISP-ul ți-am impus vreun program de securizare a conexiunii, gen internet starter sau Net.exe sau mai știu eu ce, nu prea ai cum să rezolvi problema. Altfel, poți încerca ce scrie pe aici http://unit.aist.go.jp/itri/knoppix/knowing-knoppix/main/index14.html