| WithoutName123456789 a întrebat:

Cum sa partajez conexiunea de internet de la laptop cu un modem.

4 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Nu poti partaja conexiunea de la laptop la modem doar invers. ai internet pe stick si vrei sa dai la mai multe calculatoare?

| WithoutName123456789 explică (pentru VyrusEleven):

Da,am internet prin modem si vreau sa fac cumva sa ma pot conecta cu tableta la el.

| eugen222 a răspuns:

Deci daca ai wireless la laptop te poti conecta cu laptop-ul la router si cu un cablu de retea din laptop in pc prin conexiune de tip bridge cauta pe google ce inseamna bridge. Funda?

| VyrusEleven a răspuns (pentru eugen222):

Desteptule placa de retea a unui laptop este unilaterala si pe o singura banda. Tot funda iti trebuie dar raspunzi ca pixu` de aia nimeni nu iti da funda. spune-mi si tu mie cum schimbi directia de propagara a unui fascicul de lumina, domnule profesor