| dghjhfgk a întrebat:

Cum pot vedea caracteristicile unui laptop Windows 7.Adica sa vad ce daca are i5 sau de exemplu ce procesor are etc

Răspuns Câştigător
| Jambooja a răspuns:

Apasa click dreapta pe My Computer si apoi Proprietati. Acolo o sa ai cateva detalii despre procesor, memorie ram etc.

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Start-cpuyter-system properties. Si acolo scrie cata memorie ram are, ce gpu are(de obicei doar cel integrat dar nu e regula), ce procesor are etc.
De altfel, ai putea sa folosesti un program de genul http://www.hwinfo.com/download.php sau aida64 care iti spune cam tot.

| dghjhfgk explică (pentru sltlp):

Cum adică Cpuyter

| dghjhfgk explică (pentru sltlp):

Am tradus in lb rom

| sltlp a răspuns (pentru dghjhfgk):

Start-computer(calulator)-si sus ai proprietati system.

| stlucian a răspuns:

Cu asta:

http://cpuz.joydownload.com/? c=123&gclid=CJq6pKiZir0CFaoewwodxaQAHg

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Sau scrie in google "cpu z"

| zahy a răspuns:

Cel mai bun mod este sa dai START jos scrii CMD se deschide o fereastra neagra acolo scrii start dxdiag dai enter apesi yes si acolo ai toate informatile de care ai nevoie

| RoIT a răspuns:

Star-run-dxdiag