| Karina_Luiza_1995 a întrebat:

Cum poti sterge pe cineva din lista de prieteni de pe facebok?

2 răspunsuri:
| Bebitssaa a răspuns:

Intri pe facebook, la search scrii numele prietenului. Intri pe profilul lui si acolo sus arata bifat si scrie brieteni dai click acolo si apesi pe ultime optiune. Unfriend sau sterge din lista de prieteni. Sper sa reusesti! Fundita puppy dog eyes?

| Nadiakitty a răspuns:

Intri pe pagina de Facebook a persoanei pe care vrei sa o scoti din lista de prieteni.Acolo scrie in dreapta "Friends", pentru ca sunteti prieteni. Apesi pe "Friends" si cauti pe o lista scurta unde scrie "Unfriend"(este chiar ultima).