| anyska a întrebat:

Cum poti sterge pe cineva din lista ta de prieteni? ( de pe TPU)

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Te duci in partea stanga la prieteni iar tu dai stergere prieten din dreapta acestuia

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic pe Prieteni (în stânga avatarului tău) şi mai dai clic pe şterge prieten şi ok.
Pa, pa.

| Petronela a răspuns:

In partea stanga iti apare"prieteni"si dai click acolo si apoi pe cel care vrei sa-l stergi. Sper ca te-am ajutat.Succes

| Andr3yCzz a răspuns:

Prieteni >>> in dreapta celui care nul mai vrei scir e [ sterge prieten ]... apesi acolos si... sayonara laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anyska explică:

laughing)! Multumesc mult. Eu ma duceam la Vizualizare profil si de acolo nu se vedea nimic ''de sters ''!