| Spoorky a întrebat:

Cum prind viteza cu masina in gta bucuresti ca masina merge decit cu 100 de ca/h si vreau s-o fac sa mearga pina la 200 dau funda+vote

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

@NU exista GTA Bucuresti,exista Gta vice city cu modul Bucuresti, Gta San Andreas cu modul Bucuresti si cred ca si Gta IV cu mod de Bucuresti, deci.care dintre ele?

| MenInShadow a răspuns:

Schimba masina, si nu ma refer sa iei alta masina, sa o schimbi, bagi alta in locu ei, mai misto happy sau te duci undeva pe o strada dreapta, cu nitro si bagi laughing funda?:X

| Spoorky explică:

Am gta vice city cu modu bucuresti dar masinile nau nitro

| Spoorky explică:

Am gta vice city cu modu bucuresti