| aleeQQ a întrebat:

Cum pun imagine pe tot ecranul la hi5

Răspuns Câştigător
| tina20 a răspuns:

Te duci la aspect acolo, modifica aspectul sau adauga un aspect, nu stiu cum iti apare si acolo alegi sa creezi tu un aspect... dai browse la pagina globala, la fundal de pagina alegi o foto din pc, dupa vezi in dreapta pe sagetzele verzi, dai click pe ele pana apare bifat...la atasare selectezi bifat, iar la repetare, bifezi ambele casute si "in jos' si "in". s anul uiti sa ii dai un nume la aspect. bafta

2 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Nu poți.
Dar ai putea să începi să studiezi gramatica limbii române,
văd că ai ceva probleme cu exprimarea.

| Lorena_2784 a răspuns:

Mai jos de poza de profil (penultimul rand) scrie "modifica aspectul" si dai pe el si iti alegi de aolo.Chiar sus in partea stanga poti sa scrii culoarea pe care o preferi dar in engleza.