| SarmalutzePufoase a întrebat:

Cum pun o melodie pe fundalul unui proiect in Power Point 2010 ca sa mearga pe toata durata slide-urilor fara sa il activez manual?
Funda pentru cel care imi raspunde primul si corect!

Răspuns Câştigător
| HeeSun a răspuns:

Pai inserezi melodia in primul slide al prezentarii(inserare-sound-sound from file-alegi melodia-iti apare o fereastra de unde alegi automatically). Dupa aceea o sa iti apara pe primul slide o iconita galbena pe care dai dublu click si o sa iti apara sus niste optiuni de unde alegi hide during show la play sound alegi play across slides si mai alegi loop until stopped. Sper sa le gasesti. Optiunile sunt aceleasi dar dar depinde ce Microsoft ai au ti-am explicat pentru 2007 si 2010.

1 răspuns: