| VictorSilviu a întrebat:

Cum pot face ca melodia din prezentarea power point sa dureze pe parcursul tuturor slide-urilor? Mi se opreste dupa primul slide sad

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Dupa ce ai inserat melodia dai click dreapta pe acel difuzor si apoi "custom animation" in partea dreapta o sa-ti apara ceva si si pe la mijloc o sa apara melodia pe care ai pus-o si in dreapta ei o sageata mica neagra. Dai pe acea sageata si selectezi "effect options", iar aici, la "effect" vezi ca ai stop time si bifeza "after" si pui acolo cate slide-uri vrei sa se auda melodia