| cristinela a întrebat:

Cum putem vota utilizatorul anului? Apar acolo cate doi candidati, dar nu cei pe care doresc eu sa ii votez. Cum fac?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

La inceput apar 2, il votezi pe cel care vrei din cei 2. Celalalt se exclude. Apoi apar urmatorii 2. Procedezi la fel. Si se exclud pe rand ceilalti, pana ramane favoritul tau si ala e votul tau care se ia in considerare.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa alegi pe cel mai bun din fiecare doi care iti apar. In cele din urma vor ramane doi din care vei alege utilizatorul anului. Cand votezi pe unul din doi celalalt este automat eliminat.

cami
| cami a răspuns:

Iti calci pe inima, votezi unul dintre ei, si mergi mai departe happy. Dupa, la fel-o sa-ti apara doi (unu favorit tie, sau niciunul)-iar iti calci pe inima, sa votezi unul care nu ti-e simpatic, si mergi mai departe. Intr-un final o sa-ti apara favoritul. il votezi, si intr-un final o sa-ti apara "Felicitari, ati incheiat votarea." Curios e, ca la mie niciodata nu mi-a aparut brigaela, bro sau allinna.

| SweetCandy a răspuns:

Elimin9i pe parcurs... din cei doi care nu iti plac trebuie sa renunti doar la unul si tot asa...pana va ramane candidatul tau preferat si inca cinevabig grin

| alexandru_1086 a răspuns:

Il votez pe cel care il crezi tu cai de incredere