| anonim_4396 a întrebat:

Cum rezolv Touchpad Delay la un Lenovo cu Windows 10? Adica atunci cand apas o tasta sau scriu se blocheaza cursorul si pentru ca nu am mouse inca sunt limitat la touchpad... Am incercat sa intru in Registry Editor La HKEY LOCAL MACHINE.....smartPad si unde scria Disable when typing le-am pus la zero apoi m-am dus in setari la toucpad settings si am pus pe Most Sensitive si tot nu merge. Ce altceva as mai putea face?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cumperi un mouse. Eu sunt la al doilea laptop in 10 ani si nu cred ca am folosit touchpad-ul de vreo 5 ori. Doar cu mouse-ul lucrez.