| Boss_Alex_1999_pwtV a întrebat:

Am o problema cu touchpad-ul de la laptop. Am un laptop HP cu windows 10 si problema este urmatoarea: cand apas pe orice tasta de pe laptop si actionez in acelasi timp touchpad-ul cursorul nu se misca pe ecran, insa dupa ce las tasta libera (mentionez inca odata ca nu conteaza tasta, orice tasta) cursorul se misca. Stie cineva cum pot rezolva asta? Ma cam incurca in jocuri si, mai ales, in desfasurarea actiunilor pe laptop. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Reinstaleaza driver-ul pentru touchpad. Dar recomand sa folosesti un mouse, e cam naspa cu touchpad in jocuri.