| cobra2daniel a întrebat:

Cum sa afli parola de la id de mess

Răspuns Câştigător
| Alex_9631 a răspuns:

Poti doar daca stii raspunsul la intrebarea pentru a recupera parola respectivului.
Altfel nu poti. Nu urma alte tutoriale de pe net,sa iti pui si parola ta, bla bla, risti sa-ti fie furata adresa.SUcces

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum(decat prin keylogger dar asta-i alta poveste).

| ElektroViruss a răspuns:

Daca ai fi avut putin creier ai fi vazut ca au mai fost postate zeci de astfel de intrebari si nu te faceai de ras!

Invata programare, poate gasesti algoritmul si ni-l zici si noua @

Pana atunci poti incerca Keylogger | SCAM PAGE | PHISING SITE

O zi buna!

| Xpert a răspuns:

Fa-te hacker de exceptie si sigur o sa stii

| cobra2daniel explică:

Da am gasit de toate hackurile