| alexa680 a întrebat:

Cum sa blochez un numar de telefon Orange de pe telefonl meu

6 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Pai ce telefon ai? laughing Incearca din blacklist

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Daca esti pe abonament, cred ca este destul de usor. Suni la ei, si se vor ocupa de asta.
Daca nu, unele telefoane au o lista de blocare, asa-zisa "blacklist". Si daca nu, pentru cele mai destepte se gasesc aplicatii pe Internet.
Daca telefonul e mai simplut, e cam imposibil. Poti doar sa treci numarul intr-un grup separat de apelare, si sa setezi volumul pe 0 atunci cand suna.

Cu stima,
Neo

| cristina6713 a răspuns:

Dai la edit pe numarul respectiv iar apoi dai la respingere apeluri. Sper sa te ajute.Bafta!

| alexa680 explică (pentru cristina6713):

Am un Nokia foarte vechi

| Legiuitoarea a răspuns (pentru alexa680):

Bună.
Pe acest timp de telefon nu ai această posibilitate!
Pa, pa.

| AndreeaShrott a răspuns: