| scorpionalb a întrebat:

Cum sa-f sa nu se mai faca sa nu mai intre in stembai calculatoru peste nu stiutuicat timp am dat si la none la propietati si tot asa pe windows 7!

Răspuns Câştigător
| floriyn10 a răspuns:

Intra in meniul Start - Control Panel - Power Option si vezi ca undeva in stanga ferestrei scrie: Choose when to turn off the display; dai click si selectezi la turn off the display cate min vrei sau sau ii dai Never ca sa-l dezactivezi.

1 răspuns:
| unknown3243 a răspuns:

Daca il ai in romana intri in: panou de control, sistem si securitate, optiuni de alimentare, si in stanga o sa scrie schimbarea momentului in care computerul intra in repaus. Sper ca te-am ajutat.