| mihaelaaaaaaaea a întrebat:

Cum sa imi schimb culoarea la facebook?

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Http://colormyfacebook.com/
Dai mai in jos de pagina dai Install te duci la Profilul tau de facebook dai pe settings (rotita) si ai Color My Facebook :)

| mihaelaaaaaaaea explică (pentru CrazyRat):

Pai l-am instalat si nu l-am deschis l-am lasat asa si am intrat pe profil am dat refresh si tot nu apare. Daca imi spui cum iti dar funda clarr

| CrazyRat a răspuns (pentru mihaelaaaaaaaea):

Ar trebui sa downloadezi pe desktop extensia sa inchizi browser-ul si sa il instalezi... dupa aia intrei pe facebook si ar trebui sa o ai. S-ar putea ca sa iti apara automat ce culoare sa alegi in stanga ar trebui sa iti apara happy

7 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Virus...

| Raull7 a răspuns:

Pai asta cu schimbarea culorii la facebook este un virus straight face si eu am patit-o si dupa aia a trebuit sa-mi formatez PC-ul...

| CrazyRat a răspuns (pentru Raull7):

Is multe extensi care is niste fake-uri, eu il am de 2 saptamani aproape si nu am nici o problema...si l-am scanat cu tot felul de antivirusi (Kaspersky, Malwarebytes, Hijackthis, etc) si nu am avut nici o problema happy

| Raull7 a răspuns (pentru CrazyRat):

Ok happy

| AndaAndutZa20 a răspuns:

Stylish scumpo :*!