| colcer a întrebat:

Cum sa improvizez un microfon?

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Da mai multe detalii. e proiect pentru scoala, pentru tine, cat de mult timp ai, ce piese poti folosi, etc.

Poti folosi ceva piezoelectric, de exemplu un difuzor piezoelectric pe post de microfon. Sau un difuzor normal.

| unprietenaproape a răspuns:

Telecomanda

| cinderellaindreams a răspuns:

Il poti face din carton sau poti folosi un feon, o banana, un pieptene...

| Suciu1995 a răspuns:

Salut, dacă ai un difuzor mai mic, îl conectezi la o mufă jack sau depinde în ce scop îl foloseşti şi trebuie să meargă