| AureliusTPU a întrebat:

Cum sa instalez Power Point pe windows 7?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Iei Office-ul, dai setup și restul mergee de la sine

| AureliusTPU explică (pentru sierra1):

Cum pot sa il iau dar toate pc-urile sau leptopurile au power point, world, etc?

| sierra1 a răspuns (pentru AureliusTPU):

Legal, plătești!

| AureliusTPU explică (pentru sierra1):

Ok

| LPCTSTR a răspuns:

Am eu Office Enterprise in cloud, da-mi mesaj in privat daca vrei, are cheie si, de cand il am, n-am patit sa aiba probleme de compatibilitate intre sisteme.
Daca vrei, am si Office 2019.

| AureliusTPU explică (pentru LPCTSTR):

Mai bine imi pun windows 10 si poate va veni cu aplicatiile Office.Ca aplicatiile Microsoft is securizate bine si daca sunt diferite copi ale aplicatiilor iti fura dar eu am versiune de windows 7 ultimate

| gelu1970 a răspuns:

Instalezi office.
Dacă vrei office professional 2007 cu pack de limba română ți-l dau eu. Merge perfect.