| iceman12 a întrebat:

Cum sa trimit un email la concursmanele@yahoo.com?

Răspuns Câştigător
| NewLife18 a răspuns:

Uita-te la raspunsurile mele ce ti le-am dat, si in dreapta lor scrie ''alege raspunsul castigator'' dai clik pe acel buton.mersi

5 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Intri pe yahoo mail,scrii id si parola,apoi in stanga ecranului srie New, dai clik acolo si scrii la to:concursmanele si dedesubt id tau, asta e tot. funda?

| iceman12 explică (pentru NewLife18):

Dau la whats new si dupa asta unde dau ca nu inteleg?

| NewLife18 a răspuns (pentru iceman12):

Iti mai explic odata
1.intri pe yahoo mail
2.scrii id si parola
3.in stanga ecranului scrie asa: compose message
4.dai clik pe el
5. unde scrie too:scrii id la cine vrei sa trimiti mail
6. unde scrie cc:scrii id tau
7.deasupra textului ''to'' e butonul 'send' pentru trimitere
funda?

| iceman12 explică (pentru NewLife18):

Mersi! Da ce este funda

| NewLife18 a răspuns (pentru iceman12):

Uita-te la raspunsurile mele ce ti le-am dat, si in dreapta lor scrie ''alege raspunsul castigator'' dai clik pe acel buton.mersi

| bridgitmendler a răspuns:

Are you stupid or fake?