| dark1angel a întrebat:

Cum salvez poza aceasta http://hkangela.tumblr.com/post/32845466343 funda unde sa dau

Răspuns Câştigător
| ღBrunette a răspuns:

Hey! Din câte observ, nu poţi să dai click de dreapta şi s-o salvezi. Încearcă să apeşi Ctrl + S, alege locul unde vrei să salvezi şi apoi o să ţi se descarce un folder cu mai multe porcării, printre care şi acea poză. Iei poza din folder, iar celorlalte le dai delete.

| dark1angel explică (pentru ღBrunette):

Am dat ctrl+s dar mi s-a descarcat linkul cu o pictograma a mozillei ..nu si poza

1 răspuns: