| gwen4u5 a întrebat:

Cum scap de "Write Protection"? Am cautat pe youtube mai multe tutoriale pentru asa ceva, dar in majoritatea arata cum sa deblochezi MicroSD-ul.Al meu e deblocat(acel butonas din partea stanga sus)si tot imi da acea eroare.Stie cineva ce pot face?

3 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Fie ai un virus, fie copii ceva prostesc, fie ce vrei tu sa copii nu poate fi copiat. Da un click dreapta pe document si vezi daca are vreo protectie... Daca nu e asta, formateaza microsdul. Daca nu merge nici asta... da-mi un mesaj privat.

| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

| boghi98 a răspuns:

Mai intai trebuie deblocat apoi te duci in computer si dai clic dreapta pe micro sd(Removable Disck sau numele care il ai la card) apoi format si bifezi quick format dai start si OK
Gata
Funda plzzz