| wenamecinsama7 a întrebat:

Salut.Am un ps 4 și nu arata tot ecranul. Am căutat multe tutoriale pe YouTube dar nu am găsit nimic

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Este modat sau nu?
Incearca sa dai "resetare la setarile din fabrica" dar nu inainte de a a face backup pe un stick usb cu informatiile care te intereseaza!
Nu uita sa te deconectezi inainte si de contul de PSN daca ai unul cumparat!

Cum faci factory reset pe PS4?

Mergi la Settings > initialization > click unde scrie initialize PS4, apoi poti alege QUICK (pentru ca nu vinzi PS-ul ci doar resetezi), acum dai Enter (tasta X )

Succeswinking