| Fere a întrebat:

Cum schimb intr-un tabel Excel semnul de la euro( intr-o lista de preturi a fost setat sa apara acolo fara sa il poti modifica daca schimbi si pretul respectiv), semnul acesta este pus in fata fiecarui pret.

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Deci selectezi celulele sau randul in cauza, apoi click dreapta cu Format Cells selectezi, acolo pe tab-ul de Number alegi Currency daca doresti sa schimbi moneda sau poti opta pentru ce doresti.
Raspuns dat de Constantin @ www.meditatii-instalare-windows.com