| anonim_4396 a întrebat:

Cum schimb limba in care e windows-ul? Il am in spaniola! L-as putea pune in romana fara ca sa trebuiasca sa il sterg si sa instalez din nou totul?

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Iti trebuie mui. multi language interface. Goagle it.

| mostvaluable a răspuns:

Buna adina, pentru a avea windows 7 in limba romana trebuie sa instalezi doar packul pentru limba romana, fara a fi nevoita sa iti reinstalezi sistemul de operare. Poti downloada packul de aici : http://www.windowsfaralimite.ro/windows/pachete-lip-windows-7/

| delia5609 a răspuns (pentru mostvaluable):

Imi poti explica putin mai detalat cum procedez? doar descarc, instalez si atat? Si in engleza se face la fel ca la romana? Am windows 7. pupici si multumesc de raspuns.

| delia5609 a răspuns (pentru mostvaluable):

Imi da optiunile Windows 7 RTM - 64 bit si Windows 7 SP1 - 64 bit.Care trebuie sa il descarc?

| Trollerul a răspuns (pentru delia5609):

Windows 7 SP1 - 64 bit

| Manaila_Iuly_1990 a răspuns:

Cauta pe google asa:kit limba romana windows.
P.S.scri pentru windowsul care il ai

ex:kit limba romana windows xp