| BostanDaniel1974 a întrebat:

Cum scot melodia dintr-un cantec adica sa-mi ramana doar vocea instrumentele sa nu se mai auda de cat vocea multumesc

6 răspunsuri:
| MAGIEINVERSA a răspuns:

Poti incerca programe speciale pentru acest lucru si poti gasi tutoriale cum sa le folosesti pe Youtube. Daca te-am ajutat te rog sa imi dai funda.

| BostanDaniel1974 explică (pentru MAGIEINVERSA):

Daca imi dadeai cateva situri iti dadeam sigur funda

| Robert07pro a răspuns:

Poți edita cu Filmora, obs sau bandicam! sau poti downloada melodia doar cu sunetul instrumentelor! fundă Plsss?

| Victoria18 a răspuns (pentru Robert07pro):

Tocmai a zis ca el vrea sa ii ramana doar vocea... Ceea ce zici nu are logica.

| Spite123547658 a răspuns:

Cauta lyrics pe net. happy

| BostanDaniel1974 explică (pentru Spite123547658):

Stiu ce zici dar nu merge ceea ce am eu