| Criissttii a întrebat:

Cum se face cont pe Metin2 Steel? Complectez toate casutele si dupa ce dau inregistrare nu imi zice nici ca am gresit si nici nu primesc email de confirmare.

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Sall, acolo nu este nimic gresit dar unele nume sunt prea mici sau prea simple.De exemplu eu mi-am pus la conturi numele blytzlike, katalyn1897 sau karate9999. Daca vrei vreun cont (eu m-am lasat) lasa adresa ta de mail.

| VenomV a răspuns:

Pai nu trebuie sa primesti niciun mail! Trebuie sa il descarci de pe site si cand intrii in joc te loghezi! Incearca intai sa te loghezi pe site ca sa te convingi!