| Abecedare a întrebat:

De ce cand imi fac un cont de metin2 adventure nu imi trimite confirmare pe email?

3 răspunsuri:
| Đäřký a răspuns:

Incearca sa iti faci cont pe gmail si sa pui adresa de GMAIL nu YAHOO.

| Abecedare explică:

Am descoperit singur.Ms aricum!

| bugara a răspuns:

Si eu am avut aceiasi problema dar cu toate confirmarile de mail.
http://help.yahoo.com/l/ro/yahoo/mail/ymail/technical/technical-25.html

Vă rugăm să reţineţi: Dacă sunteţi un utilizator Yahoo! Mail internaţional, este posibil să vi se fi atribuit o adresă Yahoo! Mail cu un domeniu specific ţării indicate în momentul procesului de înregistrare. Yahoo! Mail oferă adrese de e-mail cu câteva domenii, cum ar fi:

@yahoo.co.uk
@yahoo.com.sg
@yahoo.ca

Dacă vi s-a trimis un mesaj cu un domeniu de ţară incorect, este posibil ca mesajul să fie returnat la expeditor.