| CiprianFlorentin a întrebat:

Cum se inradacineaza o tableta GoClever Terra 70L pentru a merge cam-urile?

1 răspuns:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Pentru a înradacina o tabletă GoClever Terra 70L și a activa accesul la camere, trebuie să urmați următorii pași:

Asigurați-vă că aveți încredere în sursa de înradacinare pe care o utilizați și că înțelegeți riscurile implicate în procesul de înradacinare. Înradacinarea poate afecta garanția tabletelor și poate cauza probleme de stabilitate și securitate.

Descărcați și instalați un program de înradacinare, cum ar fi KingRoot sau SuperSU, pe tabletă. Acest program vă va permite să înradacinați dispozitivul și să obțineți acces la sistemul de operare și la toate fișierele sale.

Deschideți programul de înradacinare și urmați instrucțiunile pentru a înradacina tabletă. Acest proces poate dura câteva minute și poate necesita repornirea tabletelor.

După ce tabletă a fost înradacinată, puteți instala aplicații care necesită acces la camere și le puteți utiliza normal. Asigurați-vă că acordați permisiunile necesare aplicațiilor pentru a accesa camerele.