| bogdan324 a întrebat:

Cum se misca jocurile astea pe o tableta Allview speed city?
GTA Vice City
GTA 3
Minecraft pocket edition
Modern combat 3
Modern combat 4 Zero Hour
N.O.V.A 3
Real Racing 2
Se apropie ziua varului meu si mereeeeeeu zicea ca vroia o tableta,mai ales pentru jocuri, asa ca vreau sa ii cumpar una la un pret ok si ma gandeam la tableta asta.Deci sa imi spuneti cum merg, va rog.

Răspuns Câştigător
| M3gatR0n2001 a răspuns:

Minecraft merge perfect
GTA III la fel
GTA VICE CITY la fel
Nova nu merge
Testat pe acelasi tip de tableta
Tableta cred ca stii e speciala pentru jocuri(modelul ast

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merg bine jocurile fara probleme! Este o tableta foarte buna merita toti bani.Recomand cu caldura!

| CRC98 a răspuns:

O sa se miste foarte bine si foarte buna pentru jocuri happy! Bafta big grin

| iulain13 a răspuns:

Buna, tableta e ok la pretul asta, jocurile cu grafice mai bune gen nova 3, modern combat 4 nu o sati mearga.Am o tableta mult mai buna ca speed city si nova 3 mi se vede in reluasre putin. Daca vrei iti revomand niste jocuri dar nu iti garantez ca o sa-ti mearga. Gangster vegas, real racing 3, fast furious 6 the game, dead trigger, asphalt 8, need for speed most wanted. Sa stii ca toate pe google play sunt cu bani. Asa ca eu le-am descarcat de pe site-uri piratate.

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Tableta este ieftina si foarte buna, mai ales pentru jocuri avand ca procesor grafic clasicul mali 400.
Jocurile se vor misca foarte bine pe aceasta tableta. Uite si un site cu jocuri pentru android:
android.mob.org
Bafta!