| FlorinMihai a întrebat:

Este compatibil Samsung galaxy ace 2 pentru urmatoarele jocuri: -Modern Combat 4: Zero Hour
-N.O.V.A 3
-The Dark Knight Rises
-The Amazing Spiderman
-Asphalt 8 Airbone
-Real Racing 3?
(am vazut cateva videoclipuri pe youtube care demonstreaza asta, dar am cateva dubii)
Funda!

Răspuns Câştigător
| RobertKill99 a răspuns:

Am si eu Samsung Galaxi Ace 2 si da merg eu am net pe telefon si le-am descarcat pe unele dintre ele cum ar fi:
-Asphalt 8 Airbone
-The Amazing Spiderman
-Real Racing 3!
Acestea merg la mine nu stiu si celelalte dar cred ca o sa mearga sa le descarci sau daca nai net pe telefon prin Wi-fi! FUNDDAAAA!

| FlorinMihai explică (pentru RobertKill99):

Mersii! happy

| RobertKill99 a răspuns (pentru FlorinMihai):

Cu placereeee! Mersii pentru funda!