| Maxnonymus a întrebat:

Cum se numeste Photoshop-ul in care se modifica masini (Tuning).Si un site de download daca se poate.
Merci! big grin

5 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

E acelasi photoshop mereu, nu exista special pentru masini. Conteaza sa stii sa il utilizezi sa faci ceea ce vrei.

| Maxnonymus explică (pentru PopAdrian):

OK. Am inteles... da stii cumva un site de unde as putea lua un photoshop bun ca am luat unul parca cs6 update si cand vreau sa-l instalez imi da eroare...

| PopAdrian a răspuns (pentru Maxnonymus):

Promovarea pirateriei pe top.ro este interzisa happy

| Maxnonymus explică (pentru PopAdrian):

Ce promovare a pirateriei?

| PopAdrian a răspuns (pentru Maxnonymus):

Photoshop nu este un soft gratuit, deci orice site pe care ti l-as da ar inseamna sa promovez pirateria. Poti cauta la ei pe site eventual, cred ca au trial de 30 de zile happy